![1](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2016/05/1-310-285x300.jpg)
«Η γάτα υιοθέτησε τα μικρά της και ζούνε όλοι μαζί. Τρώνε από το ίδιο πιάτο, κοιμούνται και παίζουν μαζί και το κορυφαίο βυζαίνουν και τα σκαντζοχοιράκια τη γάτα. Όλα αυτά στο κέντρο των Τρικάλων, ανάμεσα σε πολυκατοικίες!!!» αναφέρει οι ιδιοκτήτης της γάτας Γιώργος Τσέγας.
Από τα απίστευτα που όμως επιβεβαιώνουν περίτρανα το μεγαλείο της μητρότητας!!!
>![](https://i1.wp.com/www.trikalaview.gr/wp-content/uploads/2016/05/gata-skantzoxoirakia265.jpg?fit=300%2C264)
![](https://i1.wp.com/www.trikalaview.gr/wp-content/uploads/2016/05/gata-skantzoxoirakia3.jpg?fit=221%2C300)
![](https://i2.wp.com/www.trikalaview.gr/wp-content/uploads/2016/05/gata-skantzoxoirakia2.jpg?fit=231%2C300)
![](https://i0.wp.com/www.trikalaview.gr/wp-content/uploads/2016/05/gata-skantzoxoirakia1.jpg?fit=222%2C300)
![](https://i1.wp.com/www.trikalaview.gr/wp-content/uploads/2016/05/gata-skantzoxoirakia265.jpg?fit=300%2C264)
![](https://i1.wp.com/www.trikalaview.gr/wp-content/uploads/2016/05/gata-skantzoxoirakia3.jpg?fit=221%2C300)
![](https://i2.wp.com/www.trikalaview.gr/wp-content/uploads/2016/05/gata-skantzoxoirakia2.jpg?fit=231%2C300)
![](https://i0.wp.com/www.trikalaview.gr/wp-content/uploads/2016/05/gata-skantzoxoirakia1.jpg?fit=222%2C300)
Use Facebook to Comment on this Post