Η εικόνα είναι το λιγότερο ντροπιαστική για μια πόλη που το μοναδικό που της απέμεινε να καυχιέται είναι το ενιαίο παραλιακό μέτωπο.. Η βιτρίνα όμως πως μπορεί να διαφέρει από την γενική εικόνα του “μαγαζιού” ?
Είναι ανάλογη του τι θα συναντήσεις μέσα στην πόλη.. Μαύρα Χάλια, βούρκος, σκουπίδια, σκατά ακόμα και νεκρά ποντίκια… Και δίπλα άνθρωποι που ψαρεύουν.. Δείτε εικόνες από το stroumfaki.com που σοκάρουν!