Η Αποστολία Ζώη ήταν η μεγάλη νικήτρια του παιχνιδιού επιβίωσης του Ant1 “Nomads” και μετά την επιστροφή της από τις Φιλιππίνες, όπως …
ήταν λογικό, τα φώτα της δημοσιότητας στράφηκαν όλα πάνω της. Και φυσικά, το ενδιαφέρον αυτό στράφηκε και στην προσωπική της ζωή, την οποία η τραγουδίστρια φρόντιζε να κρατάει μακριά από τα μίντια.
Η Αποστολία Ζώη, λοιπόν, είναι ζευγάρι με τον μουσικό Γιώργο Μαραγκό και η γνωριμία τους έγινε το 2014, όταν εκείνη τραγουδούσε με τον Νίκο Βέρτη. Η αποκάλυψη της σχέσης τους έγινε στις αρχές του 2016, αλλά δεν υπάρχουν παρά σπάνια στιγμιότυπα του ζευγαριού από δημόσιες εμφανίσεις.
Η επιστροφή της Αποστολίας από το “Nomads” «μάζεψε» τα αγαπημένα της πρόσωπα στο αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος την παραμονή των Χριστουγέννων και εκεί ο φακός εντόπισε και τον σύντροφό της απαθανατίζοντας μια σπάνια κοινή δημόσια εμφάνιση τους – και μια τρυφερή στιγμή.
![](https://3.bp.blogspot.com/-W_H1t1rjJ8M/WlT0BXHKEoI/AAAAAAAaAic/kns1K8FzyzAE4iG7biPkB1RkAMth9AoWQCLcBGAs/s640/tromaktiko19989.jpg)
Στην πρόσφατη συνέντευξή της στο περιοδικό People, η τραγουδίστρια αναφέρθηκε για πρώτη φορά στη σχέση και τον σύντροφό της. Στην ερώτηση για το αν τη φοβίζει το γεγονός ότι η σχέση της ήρθε στη δημοσιότητα μετά το παιχνίδι η Ζώη απάντησε «Δεν με φοβίζει, απλά δεν είμαι άνθρωπος που το διατυμπανίζω ή το σχολιάζω ανοιχτά. Τα εν οίκω μη εν δήμω», ενώ για το αν υπάρχουν μελλοντικά σχέδια για γάμο και οικογένεια, είπε: «Δεν βάζω πρόγραμμα στη ζωή μου. Ζω την κάθε μέρα και πορεύομαι με ό,τι νιώθω. Προς το παρόν δεν έχω κάτι τέτοιο στο μυαλό μου.»
![](https://2.bp.blogspot.com/-dRnQ99iPgOM/WlT0JDg7CpI/AAAAAAAaAig/tqkn5Pto8f8dZj6XlJoGLkiivJVb00AWQCLcBGAs/s640/tromaktiko19989.jpg)
Use Facebook to Comment on this Post