![](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4925-765x510.jpg)
Ξεχωριστά γενέθλια για τον Γιώργο Μαζωνάκη στο Zonars bar restaurant
Στο πάρτι παρευρέθηκαν λαμπεροί καλεσμένοι και αγαπημένοι φίλοι
Τα γενέθλιά του γιόρτασε ο Γιώργος Μαζωνάκης, στο Zonars – bar restaurant, το βράδυ της Τρίτης 6 Μαρτίου μαζί με λαμπερούς καλεσμένους και αγαπημένους φίλους.
![5R2A4211](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4211.jpg)
«Έλα όπως είσαι» ήταν το μήνυμα της ιδιαίτερης πρόσκλησης του Γιώργου προς τους καλεσμένους του, «για να γιορτάσουμε μαζί την ημέρα της γέννησής μου» όπως έγραψε ο ίδιος σε χαλαρό ύφος.
![5R2A4250](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4250.jpg)
Ως γνήσιος οικοδεσπότης, ο Γιώργος υποδέχτηκε προσωπικά όλους τους καλεσμένους στην είσοδο του Zonars, όπως τους είχε υποσχεθεί.
![5R2A4306](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4306.jpg)
Στο χώρο του Zonars είχε τοποθετηθεί ένα ομοίωμα του αγαπημένου τραγουδιστή, ο οποίος φημίζεται για το ξεχωριστό χιούμορ του, προδιαθέτοντας τους καλεσμένους για τη χαρούμενη βραδιά που θα ακολουθούσε.
![5R2A4313](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4313.jpg)
Η διακόσμηση ήταν στις αποχρώσεις του χρυσού και του μαύρου, με μπαλόνια να κυριαρχούν στο χώρο και το ειδικά διαμορφωμένο stage.
![5R2A4326](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4326.jpg)
Την εντυπωσιακή τριώροφη τούρτα που έσβησε ο Γιώργος, ετοίμασε και παρουσίασε ο ίδιος ο pastry chef Δημήτρης Μακρυνιώτης στον εορταζόμενο.
![5R2A4518](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4518.jpg)
Το live performance της Ρένας Μόρφη αλλά και τα τραγούδια που αυθόρμητα είπαν ο Γιώργος με τους φίλους του, δημιούργησαν μια παρεΐστικη, γιορτινή βραδιά που όλοι θα θυμούνται για πολύ καιρό.
![5R2A4554](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4554.jpg)
Το party επιμελήθηκε δημιουργικά και μουσικά ο Κωνσταντίνος Ρήγος.
Τον Γιώργο τίμησαν με την παρουσία τους προσωπικότητες από το χώρο του θεάματος, του επιχειρηματικού κόσμου, της πολιτικής, του θεάτρου, φίλοι και συνάδελφοι του.
![5R2A4612](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4612.jpg)
Ανάμεσα στους καλεσμένους, ήταν η Μαριάννα Λάτση, το ζεύγος Κουτσολιούτσου, ο Σάκης Ρουβάς με την Κάτια Ζυγούλη, η Τάμτα, ο Αντώνης Σρόιτερ, ο Μπάμπης Στόκας, η Μαργαρίτα Μάτσα, ο Μίλτος Καμπουρίδης με τη Μαρίνα Βερνίκου, και πολλοί άλλοι.
![5R2A4706](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4706.jpg)
![5R2A4729](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4729.jpg)
![5R2A4796](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4796.jpg)
![5R2A4808](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4808.jpg)
![5R2A4812](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4812.jpg)
![5R2A4892](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4892.jpg)
![5R2A4989](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A4989.jpg)
![5R2A5314](https://www.xorisorianews.gr/wp-content/uploads/2018/03/5R2A5314.jpg)
Use Facebook to Comment on this Post