Καλό θα είναι να μην το κάνετε κι εσείς αυτό το κολπάκι.οτι θέλετε να ανεβάσετε να το ανεβάζετε ΕΔΩ!!!!Οι παραπομπές σε άλλες σελίδες δεν ειναι απαραίτητες.αν θέλουμε θα πάμε μόνοι μας σε αλλες σελίδες,πράγμα που θα συμβεί αν κι εσείς γίνεται ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ
Καλό θα είναι να μην το κάνετε κι εσείς αυτό το κολπάκι.οτι θέλετε να ανεβάσετε να το ανεβάζετε ΕΔΩ!!!!Οι παραπομπές σε άλλες σελίδες δεν ειναι απαραίτητες.αν θέλουμε θα πάμε μόνοι μας σε αλλες σελίδες,πράγμα που θα συμβεί αν κι εσείς γίνεται ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ