ΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΜΠΛΟΚΕΡ . . .Posted by Xoris OriaDate: 24 Δεκεμβρίου, 2010in: Χωρίς κατηγορία share 0 0 0 0 Παιδιά,καλά Χριστούγεννα,με λιγότερα “ΘΕΛΩ” και περισσότερα “ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ”…!Να’στε όλοι καλά.Συνεχίστε τον καλό αγώνα. .Use Facebook to Comment on this Post δεν υπάρχουν παρόμοια άρθρα.
Κώστας 24 Δεκεμβρίου 2010 at 17:10ότι καλύτερο έχω ακούσει σαν ευχή,επίσεις με υγεία, χαρά και ευτυχία.. Reply
ότι καλύτερο έχω ακούσει σαν ευχή,
επίσεις με υγεία, χαρά και ευτυχία..