Όποιος θέλει να βοηθήσει ένα ζευγάρι νέων Ελλήνων που κάνουν μια προσπάθεια να αντεπεξέλθουν στις σημερινές αντίξοες συνθήκες επιβίωσης μέσα από την τέχνη τους και την φιλοζωία τους, ας κάνει μια ανάρτηση για προώθηση τις δουλειάς τους ..:
“Σήμερα κοιτάζοντας τις διάφορες σελίδες στο internet στάθηκα στην εξής… DOG PAINTINGS… Οι πιστοί μας φίλοι τώρα και σε πίνακες ζωγραφικής! και ……
σήμερα οι πιστοί φίλοι δεν είναι άλλοι από τα αγαπημένα μας σκυλάκια! Μου φάνηκε τόσο όμορφη αυτή η πρωτοβουλία του εν λόγω καλλιτέχνη καθώς και η ευαισθησία του..
ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ!
Μεταφέρω τις πληροφορίες όπως τις διάβασα: ”Η ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗ ΤΟΥ ΠΙΣΤΟΥ ΣΑΣ ‘ΦΙΛΟΥ’ ΣΕ ΠΙΝΑΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ!” Αναλαμβάνω τη δημιουργία έργου ζωγραφικής του αγαπημένου σας σκύλου! Οι διαστάσεις ,το υλικό και τα χρώματα των έργων γίνονται σύμφωνα με τις δικές σας προτιμήσεις-επιλογές, ώστε να επιτευχθεί ο αρμονικός συνδυασμός με το ύφος του χώρου σας. Δωρεάν και άμεση αποστολή των πινάκων στο χώρο σας. Έργα της συλλογής βρίσκονται στο dog paintings. ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6986-020514
Η ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ (και δείγμα δουλειάς) ΕΔΩ: DOG PAINTINGS- Γιάννης Γεωργακόπουλος “
Use Facebook to Comment on this Post
kaloooooo
Hi ! i want exchange blog with you, i was clicked your blog is very good http://phnomsroks.blogspot.com/
hope you links my site and click my blog too.
thank for visiting.