Ντρεπομαι ,που δεν εχω το θαρρος και την δυναμη να μιλησω επωνυμα.
διοτι πλεον με αυτο που συμβαινει εχω απηυδησει,νοιωθω οτι βρισκομαστε στην χειροτερη χουντα.
Παρακολουθω απο κοντα το τι συμβαινει με την υποθεση των μπλογκερς ,και πως αυτη εχει στηθει…αποφασισα να γραψω σε σενα διοτι απο ολα αυτα τα σκουπιδια που το παιζουν δημοσιογραφοι,μου εδωσες την εντυπωση οτι δεν εχεις καμμια σχεση ,αν εισαι ο χιτος,επισης ειδα οτι στο σημερινο σου αρθρο προσπαθησες να εισαι αντικειμενικος.
Ε λοιπον,τιποτα απο οσα λεν δεν……
ειναι αληθεια.
Ο συνταγματαρχης ειναι ανθρωπος σοβαρος και πανω απο ολα πατριωτης….παρακολουθουσα τις αντιδρασεις του,και τις αντιδρασεις των υπολοιπων….καμμια σχεση.
Την κοπελα δεν την εχουν συλλαβει….αλλα διερρευσαν την ειδηση μεσα απο τα τσιρακια τους για να την στοχοποιησουν…καταλαβαινεις τι καναμε εμεις που υποτιθεται υπερασπιζομαστε τον πολιτη και την πατριδα????
Αφου δεν εχουμε πιασει το τρομοκρατικο ιντυμεντια,αφου αφησαμε την πατριδα ξεφραγγο αμπελι,ο σφακιανακης…εκανε την μεγαλη επιτυχια…επιασε καποιους αγνους πατριωτες,που απλα δημοσιευσαν μια γνωμη,και μην μου πεις οτι ειχαν αδικο….αν δεις τον τροπο και την αλαζονια του φραγγου,θα καταλαβεις με τι εχουμε να κανουμε….και λιγα ειπε ο κειμενογραφος …
Ομως επεται συνεχεια….επειδη δεν υπαρχει καμμια εκβιαση,και σε αυτη την κατηγορια στηριχθηκε η αρση του απορρητου,ο φραγγος κινδυνευει να παει αυτος μεσα ,αρκει η δικηγορος του συνταγματαρχη να υποβαλλει τις μηνυσεις που πρεπει,και η δικαιοσυνη να λειτουργησει.
Εχω την υποψια οτι ο συνταγματαρχης ,εκτος απο πατριωτης ειναι και πολυ εξυπνος,φοβαμαι οτι θα συρει ολη την στρατιωτικη ηγεσια στα δικαστηρια ,και εκει θα τους αποδειξει οτι ειναι και απατεωνες και προδοτες.
Δυστυχως δεν μπορω να γραψω τιποτε αλλο,ο μεγαλος αδελφος ,μαλλον με παρακολουθει,σε παρακαλω,μην δημοσιευσεις στοιχεια που προδιδουν την ταυτοτητα μου,απλα να ξερεις ,οτι οι στρατηγοι,δεν αντεχαν αλλο την ρετσινια του προδοτη που τους πετουσε ο συνταγματαρχης,και αποφασισαν να τον τρομοκρατησουν ,και να τρομοκρατησουν και τα αλλα μπλογκς
Ειναι πιθανο και εσυ να εξαρτασαι απο αυτους ,οπως και εγω,αλλα ελπιζω παντα στην συνειδηση,αυτη που σημερα μου βαρεσε μια γροθια και με εκανε να καταλαβω οτι υπηρετω την λαθος μερια,ελπιζω να βρω το θαρρος να σου γραψω και αλλα ,αν δεν με τρομοκρατησουν,διαχειρησου τα οπως θες,αλλα χωρις να με καψεις
Αυτο που θελαν να κανουν ηταν μια επιθεση σε ιστολογους που δεν ειχαν καμμια εξαρτηση απο κανεναν,ο φραγγος ενοχληθηκε απο την αληθεια για την κορη,και εδω εκανε το λαθος….ειναι ολα στον αερα,ο συνταγματαρχης ειναι φοβερος.Και εμεις λυπηρα δουλικα των ορεξεων μιας εξουσιας που ειναι εναντια στον πολιτη,ντρεπομαι θεε μου ντρεπομαι ,που δεν εχω το θαρρος και την δυναμη να μιλησω επωνυμα.
Οι εξελιξεις φοβαμαι οτι θα ειναι πολυ δυσαρεστες για οσους εστησαν αυτην την κομπινα σπιλωσης αυτων των ανθρωπων,την εχουν στησει τοσο επιπολαια ,λογω της αλαζονειας που τους δινει η εξουσια..
πρεπει να αποκαλυφθει η αληθεια,καντε το καθηκον σας,ο φραγγος ηδη πρεπει να εχει αρχισει να το σκεφτεται και για αυτο θα προχωρησει σε τερατωδη ψεμματα
καλο κουραγιο
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ
Use Facebook to Comment on this Post
NA KOITATE POIOS EINAI PISW APO KATHE EIDHSH…
AN AKOUTE TO SYNASPISMO=SYRIZA NA @KATAGGELEI@
TOTE EINAI STHMENH OLH H YPOTHESH!
ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ Σ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΛΙΜΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΩΜΙΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ Α/ΓΕΕΘΑ
ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΔΙΑΠΛΟΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑΤΑ. ΠΟΙΟΣ ΞΕΧΝΑ ΤΟΝ ΧΗΝΟΦΩΤΗ, Η ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟ; Ο ΕΝΑΣ ΚΑΡΑΔΕΞΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΑΣΟΚΟΣΚΥΛΟ.
ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤ ΕΠΙΦΑΣΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙ ΣΕ ΘΕΣΕΙΣ ΚΛΕΙΔΙΑ, ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΊΑ. ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΦΥΛΑΝΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΠΡΑΞΙΚΟΠΗΜΑ. ΣΥΝ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΙΑΦΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΠΛΑ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΡΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ;
ΑΝΟΙΞΤΕ ΠΑΡΑΘΥΡΑ – ΜΠΟΧΑ !
apokleistiko απο το ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΦΡΑΓΓΟ,ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙΤΕ????ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ,Η ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΒΑΛΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ,ΚΑΙ ΕΣΥ????ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ???ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ????
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ
ΑΥΤΑ !! Είπε σήμερα το απόγευμα στον φίλο Ι.Δ. ο κ. Μανώλης Σφακιανάκης.
Απ την αρχή της εμφάνισης του θέματος στα ΜΜΕ εκφράσαμε την άποψη ότι "κάτι μυρίζει" στην ιστορία, συνεχίζουμε να έχουμε ανοιχτή μύτη, αυτιά και μάτια και μεταφέρουμε τον πιο κάτω ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ διάλογο μεταξύ του Δ/ντή της Δ/σης Ηλεκτρονικού εγκλήματος κ.Σφακιανάκη και του πολίτη – πολιτευτή κ.Ι.Δ.
Σε ερώτηση του Ι.Δ. τι συμβαίνει με το θέμα δίωξης bloggel με την βαρειά κατηγορία της εκβίασης και την ΑΡΣΗ του απορρήτου του ιστολογίου και την εν συνεχεία εισαγγελική παραγγελία που οδήγησε στην γνωστή σύλληψη του διαχειριστή, ο κ. Σφακιανάκης του είπε ότι τα στοιχεία του τα έστειλε ΕΤΟΙΜΑ ο Αρχηγός Στρατού κ. Φράγκος, τα οποία είχε συλλέξει προφανώς μέσω των μυστικών υπηρεσιών. Αυτά τα στοιχεία τα διαβίβασε στην Εισαγγελία και στην συνέχεια διετάχθη η σύλληψη του διαχειριστή.
Εμείς τώρα -ως κακοπροαίρετοι- έχουμε κάποιες … απορίες.
Απ ότι ξέρουμε η υπόθεση αφορά την αναφορά σε πολλά ιστολόγια της πρόσληψης στην ΕΡΤ, της κόρης του κ.Αρχηγού Στρατού, ενα απο αυτά είναι και του συλληφθέντος τ. στρατιωτικού.
ΕΔΩ αρχίζει ο θέμα.
Ο Αρχηγός λέει ότι εκβιάσθηκε απο τον συλληφθέντα, όμως ακούμε ότι βασίζεται σε ΑΝΩΝΥΜΟ τηλεφώνημα που έλαβε και το χρεώνει στον συλληφθέντα.
Η συνέχεια γνωστή. Έβαλε τις ΜΥΣΤΙΚΕΣ υπηρεσίες -ΠΩΣ ΑΡΑΓΕ;- έψαξαν, βρήκαν την ταυτότητα του ιστολογίου και παρέδωσε το…. πακέτο στον κ. Σφακιανάκη ο οποίος με τη σειρά του ενήργησε τα .. δέοντα.
Απορούμε λοιπόν:
Α) Το θέμα αφορά ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ υπόθεση του Στρατηγού για το εάν ΗΘΙΚΩΣ και ΝΟΜΙΜΩΣ η κόρη του μπήκε στην ΕΡΤ. Όπως δημοσιευσε το "ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ" (ΕΔΩ: http://hellenicrevenge.blogspot.com/2010/09/300000.html) Νομίζουμε ότι με μια επιστολή του στα ΜΜΕ λυνόταν το θέμα.
Β) ΠΩΣ είναι δυνατόν οι ΚΡΑΤΙΚΕΣ – ΜΥΣΤΙΚΕΣ υπηρεσίες να κινητοποιούνται -ΑΝ- για θέματα ΙΔΙΩΤΙΚΗΣ φύσεως;.
Το αν ο ενδιαφερόμενος είναι στρατηγός ή εργάτης δήμου, σκασίλα μας, εμείς ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ στην ΙΣΟΤΗΤΑ του Ελληνικού Συντάγματος.
Γ) Αληθεύει ότι η κατηγορία περί εκβιασμού προκύπτει απο ενα ΑΝΩΝΥΜΟ τηλεφώνημα;
Δ) Αληθεύει ότι τα στοιχεία παρεδόθησαν απο τον Αρχηγό ΓΕΣ στον κ. Σφακιανάκη και αυτός με στη σειρά του τα έστειλε στην Εισαγγελία κ.λ.π.;
Ε) Πόσες καταγγελίες ΠΟΛΙΤΩΝ , ΕΠΩΝΥΜΕΣ υπάρχουν στα συρτάρια της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος και … αραχνιάζουν για ΧΡΟΝΙΑ επειδή οι καταγγελλόμενοι είναι ιδιοκτήτες ιστοτόπων ΚΑΙ είναι ΕΠΩΝΥΜΟΙ δημοσιογράφοι, εκδότες κ.λ.π.;
ΣΤ) Αν στη θέση του Στρατηγού υπήρχε ΑΠΛΟΣ πολίτης, θα ήταν ΙΔΙΑ η μεταχείρηση και η κινητοποίηση ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ του Κράτους;
Είναι κάμποσα τα ερωτήματα και ελπίζουμε … κάποτε να λάβουμε απαντήσεις.
Πληροφορήθηκα όχι σήμερα στις 10 το βράδυ στο "KONTRA CHANNEL" http://www.live24.gr/webtv/kontrachannel/ υπάρχει πρός συζήτηση αυτό το θέμα. Ας το δούμε, ας κρίνουμε τα στοιχεία και τα ξαναλέμε.
Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ
post from: SKEFTOMASTEELLHNIKA.GR: ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: Μ.ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ: "ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ κ.ΡΑΪΚΟΥ, ΜΟΥ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΤΟΙΜΑ Ο κ.ΦΡΑΓΚΟΣ" http://skeftomasteellhnika.blogspot.com/2010/12/blog-post_4717.html#ixzz18b0ILWs5
Under Creative Commons License: Attribution
kapoia synexeia yparxei????
egv den pisteyv se kammia dikaiosynh
ΤΟ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ hellenicrevenge ΕΞ ΑΦΟΡΜΗΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ http://hellenicrevenge.blogspot.com/2010/12/blog-post_4450.html
ΔΕΧΕΤΑΙ ΠΡΩΤΟΦΑΝΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΠΟ ΣΥΣΣΩΜΟ ΤΟΝ ΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟ.
ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΑΝ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥ ΣΤΟΝ Α/Γ.Ε.Α ΦΡΑΓΚΟ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΥΣΤΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΣ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΕΚΒΙΑΣΤΕΣ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΓΟΜΑΣΤΕ ΕΘΝΙΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΕΡΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΑ ΣΤΟΥΣ ΤΥΧΟΝ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟΥ. ΑΝ Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΗΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΜΜΙΑ "ΣΥΜΠΟΝΟΙΑ" ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΔΕΙΧΤΕΙ Η ΑΝΗΘΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΑΧΘΕΙ.
ΣΕ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΜΑΣ ΕΔΩ http://isxys.blogspot.com/2010/12/blog-post_5933.html
ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΙΛΕΧΘΕΙ ΩΣ Α/Γ.Ε.ΕΘ.Α ΚΑΙ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΣΥΓΚΥΡΙΑ Η ΕΛΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΘΝΟΣ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΝΑΝ ΑΜΕΜΠΤΟ ΚΑΙ ΙΣΧΥΡΟ ΑΡΧΗΓΟ.
ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ, ΑΝΤΙΣΤΡΑΤΗΓΟ ΦΡΑΓΚΟ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ, ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΟΥ. ΑΝ ΣΥΜΜΕΡΙΖΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΟΥ ή ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ, ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟΥΣ ΔΕΚΤΕΣ ΤΩΝ ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΩΝ ΜΑΣ. ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.
ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΗΣΤΕΣ…ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΚΑ…ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΙ ΞΕΦΤΙΛΗΣΕΙ ΚΑΘΕ ΕΝΝΟΙΑ…ΟΥΤΕ ΣΤΟΥΣ ΦΑΝΤΑΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΛΗΘΟΥΝ…Η ΧΩΡΑ ΑΛΩΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑΧΟΘΕΝ!
ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ ΣΑΠΩΝΟΠΟΙΙΑΣ (ΑΟΥΣΒΙΤΣ ΝΤΑΧΑΟΥ ΤΡΕΜΠΛΙΝΚΑ ΚΛΠ)ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΣΟΙ ΧΤΥΠΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ,ΑΝ ΜΕΙΝΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΤΕ…
παιδια τι εγινε? η τι γινετε? ενημερωστε μας αν αγαπατε. ευχαριστω.
οι απαντησεις του hellenicrevenge εδω
πραγματικα ειναι δυο κειμενα που αξιζουν τον κοπο,και καλα θα κανει και ο φραγγος να τα διαβασει,και να βαλει και την κορη να τα διαβασει,μηπως και λαβει μαθηματα ελληνικης συμπεριφορας
http://hellenicrevenge.blogspot.com/2010/12/blog-post_18.html
http://hellenicrevenge.blogspot.com/2010/12/blog-post_9278.html
http://hellenicrevenge.blogspot.com/2010/12/blog-post_18.html
http://hellenicrevenge.blogspot.com/2010/12/blog-post_9278.html
Eseis oi entimoi galonades, mazeyteite kai katevaste ta tanks kai ta brakia toy fragoy, gia na sas akoloythisoyme kai meis, ante, argeite…
ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΦΙΑΣΚΟ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΟΙ ΘΕΛΗΣΑΝ ΝΑ ΜΠΛΕΞΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΑ, ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΥΠΟΠΤΟ ΒΑΖΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΝ ΑΡΑΓΕ ΤΙ? ΜΙΑ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ ΑΠΟ ΣΑΧΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΚΑΤΙ ΕΛΛΑΔΕΜΠΟΡΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΓΗΚΕ . ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΘΕΜΑ ΦΘΑΣΕΙ ΣΤΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ (ΑΝ ΦΘΑΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ) ΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ;
Αλληλοσκοτωνονται και οι στρατιωτικοι εξυπηρετωντας κομματικες σκοπιμοτητες.
Δυστυχως σε τετοιο επιπεδο δεν υπαρχουν ανεξαρτητοι ανθρωποι
ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΤΩΠΑ.
ΠΟΙΟΣ, ΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ…..
ΛΙΓΗ ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ.
ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ
2.10 ??????
pios to egrapse ??? apo pio site einai ????
ego to esteila sta paidia mou to esteilan kai eman me email xoris pigi …????
Έδω και αρκετό καιρό ήθελα να κάνω μία ερώτηση σε αυτούς που επιτίθονται στον Φράγγο.
Προσωπικά δεν τον ξέρω και δεν είμαι ούτε στρατιωτικός.
Επειδή όμως έχω φίλους και γνωστούς στρατιωτικούς από κανέναν δεν άκουσα κάτι αρνητικό για τον Φράγγο. Το αντίθετα μάλιστα τον είχαν σε μεγάλη εκτίμηση είτε ήταν μόνιμοι είτε έφεδροι που τον είχαν ως αξιωματικό τους.
Για αυτό με εξέπληξε η στάση σας.
Ειλικρινά θα ήθελα μία απάντηση από όποιον εμπλέκεται.
ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ
ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ
http://www.facebook.com/#!/pages/ELLENES-PAME-GIA-TEN-DIKE-MAS-EPANASTASE/166726640029720
BALTE KAI KANENA LINK