Από τις 11 το βράδυ των Χριστουγέννων το πολύ καλό blog apneagr είναι εξαφανισμένο από το χάρτη της μπλογκόσφαιρας.Πατώντας τη διεύθυνσή του βγαίνει η παρακάτω εικόνα…….
Τι γίνεται;Εχουμε δεύτερο γύρο εξαφανίσεων blogs;Θα θυμάστε ότι στις 8 Δεκεμβρίου με τον ίδιο τρόπο χάθηκαν 4 blogs τα οποία επανήλθαν μαγικά μετά από δυο ημέρες.
Αν πρόκειται για τεχνικό πρόβλημα που επαναλαμβάνεται γιατί η Google δεν δίνει μια εξήγηση;
http://zeidoron.blogspot.com/
Use Facebook to Comment on this Post
ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΥΟ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΙΣ , ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΙΛΙΟΙ ΔΕΚΑ ΤΡΕΙΣ…….