Λόγο τον περικοπών η θέρμανση στα Στρατόπεδα είναι πάρα πολύ μειωμένη με αποτέλεσμα οι Στρατεύσιμοι να αναγκάζονται να βρίσκονται διαρκώς στο κρύο, τα παράπονα είναι μεγάλα και…..
δεν βρίσκουν αντίκρισμα, σε λίγο έτσι όπως πάνε θα μας κόψουν και το φαγητο!!! Τι πράγματα είναι αυτά ας γίνει κάτι επιτέλους!!!
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ
Use Facebook to Comment on this Post
ρε παπαρα 5:08 και τι σημαινει αυτο ρεεεε? πρεπει να παγονουν το βραδυ στο στρατωνα?
ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΚΟΠΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ Η ΘΕΡΜΑΝΣΗ.ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΤΑ ΦΑΝΤΑΡΑΚΙΑ…
Ρε μπαγλαμά….!Στο στρατό πήγες όχι στο λύκειο Μπαρμπίκα……! Δυστυχώς δεν υπάρχει μονόκλινο με τουαλέτα! Μόνο στο ΓΕΣ θα βρεις……! Που να σε στέλναν και στον Έβρο……! Κάποτε πηγαίναμε στο στρατό για να γίνουμε άνδρες……..!