Σοβαρά επεισόδια δημιούργησαν οι οπαδοί του Ιωνικού, οι οποίοι διέσχισαν τον αγωνιστικό χώρο και επιτέθηκαν στους φίλους του Παναιτωλικού, αναγκάζοντας τους Αγρινιώτες φιλάθλους να τραπούν σε φυγή…..
www.scorernews.gr
Use Facebook to Comment on this Post
ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΚΩΛΟΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΑΚΙ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ.
Αυτοί οι μαλακές που χτυπιούνται μεταξύ τους μέσα στο γήπεδο τα έχουν λύσει όλα τα άλλα προβλήματα τους??Κανένας πολιτικός η δημοσιογράφος δεν μένει εκει κοντά να πάνε να τον πλακώσουν στης φάπες να πιάσει και τόπο ο κόπος τους,,
TON POYLO IONIKOI…EKEI MIA ZOH PATO.
ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΠΛΟΚ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ..ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΟΥ..
Στην υπηρεσία του πολιτισμού …